Piłka Nożna

Cristiano Ronaldo bezwstydnie wyśmiewa Garetha Bale'a po jego zwycięskim występie

Przed upragnionym finałem Ligi Mistrzów w tym sezonie, Cristiano Ronaldo i Mohamed Salah byli postrzegani jako gwiazdy, które potencjalnie mogą zmienić sytuację na korzyść swoich drużyn w Kijowie. Kiedy Real Madryt i Liverpool zamknęły trąbki, wyjazd Salaha został przerwany przez niefortunną kontuzję, przez co wielu uważa, że ​​to prawdopodobnie noc Ronaldo. Ale tak nie było.

Wyjście Salaha z boiska otworzyło szanse Realowi Madryt, ale Ronaldo najwyraźniej nie był na dobrej drodze. Stracił kluczową szansę na zdobycie bramki dla swojej drużyny w 74. minucie po tym, jak Andy Robertson popisał się świetnym wślizgiem, aby zaprzeczyć Portugalczykowi. Był dobrze oznakowany i często walczył o znalezienie miejsca w obronie Liverpoolu.

Ale podczas gdy Ronaldo starał się sprostać swoim rachunkom, jego kolega z drużyny Gareth Bale przekroczył oczekiwania dzięki wysublimowanemu występowi. W 61. minucie dla Isco, Bale przywrócił prowadzenie Madrytu uderzającym grawitacją „rowerem”, który trafił prosto w lewy górny róg bramki.

Jego wprowadzenie narzuciło grze tempo, a podanie Bale'a sprawiło, że ruchy Madrytu były szybsze. Po wyprowadzeniu swojej drużyny na prowadzenie, Walijczyk strzelił swojego drugiego gola i przypieczętował mecz 3: 1 na korzyść Los Blancos dzięki zuchwałemu uderzeniu z 35 jardów. Jak na człowieka, który wyciął frustrującą sylwetkę po tym, jak był używany głównie jako substytut w tym sezonie, występ Bale'a nie tylko doprowadził Madryt do 13. tytułu Ligi Mistrzów, ale także uciszył jego krytyków.

Chociaż, co zrozumiałe, wszyscy oszaleli z powodu indywidualnego blasku Bale'a podczas starcia na szczycie, jeden człowiek szczególnie nie wydawał się pod wrażeniem. Ronaldo, który sam strzelił gola 'kopa rowerowego' przeciwko Juventusowi w ćwierćfinałach na początku tego sezonu, twierdził, że Liga Mistrzów musi zostać przemianowana, gdy świętował swoje piąte zwycięstwo w UCL.

Cristiano Ronaldo

jak gotować małże w piekarniku

Zapytany, czy był rozczarowany brakiem bramki w pożądanym finale, a Gareth Bale zajął miejsce w centrum uwagi za swoje kopnięcie znad głowy, Ronaldo oszołomił wszystkich, odpowiadając: „Kto? Może Liga Mistrzów powinna zmienić nazwę na CR7 Champions League. Kto ma więcej tytułów w Lidze Mistrzów i więcej goli? Wygrałem pięć i znowu jestem najlepszym strzelcem, więc nie mogę być smutny ”.

Nie mogąc strzelić wcześniej, Ronaldo był również wyraźnie zrozpaczony w 85. minucie, kiedy Bale, zamiast podać piłkę do CR7, zdecydował się na hat-tricka, tylko po to, aby Lovren wykonał wspaniały atak ostatniego gracza, aby ostatecznie zaprzeczyć Walijczykowi. Oto spojrzenie na to, co fani myślą o występie Bale'a i flopie Ronaldo: