Piłka Nożna

Superpuchar UEFA: Cheer Up Man Utd Fani, przezabawne memy Marouane'a Fellainiego powinny umilić Ci dzień

Manchester United zmagał się z kontuzjami, podczas gdy Real Madryt sam nie miał świetnych przedsezonów. Ale kiedy piłka została po raz pierwszy kopnięta w finale Superpucharu UEFA, nic z tego nie miało znaczenia. Dominując w rozgrywkach przez większą część meczu, Los Blancos utrzymał tytuł po zwycięstwie 2: 1 nad Manchesterem United.

Brazylijski pomocnik Casemiro otworzył wynik uderzeniem lewą nogą w połowie pierwszej połowy, podczas gdy hiszpańska gwiazda Isco umocniła przewagę Madrytu dzięki zręcznym zagrywce i zakończyła mecz w 52. minucie.

Pomimo przegranej w Superpucharze, Manchester United ma się z czego śmiać

Dla Man Utd, ich nowo podpisany napastnik o wartości 75 milionów euro, Romelu Lukaku, strzelił swojego pierwszego gola w zawodach dla swojego nowego klubu, aby zmniejszyć deficyt w 62. minucie po tym, jak wcześniej odrzucił szansę. Ale ostatecznie Czerwone Diabły nie wypadły w ogólnym niejednolitym programie.

Podczas gdy strona Jose Mourinho z pewnością przegapiła okazję do zdobycia trofeum Superpuchar, zespół wciąż miał z czego się uśmiechać - dzięki trollom z mediów społecznościowych.

jak zbudować piec na alkohol

Marouane Fellaini nie wymaga przedstawiania niemal stałej dawki przesadnej krytyki. Dla człowieka, który jest uważany za wieczny żart trolli z mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej, nie było zaskoczeniem, gdy Fellaini został trollowany po meczu.

Pomimo dobrego występu w grze, Fellaini po prostu nie mógł uciec przed dowcipem trolli z mediów społecznościowych, którzy wykazali się kreatywnością dzięki jednemu szczególnemu zdjęciu Belga ze starcia. Zdjęcie pokazało, że Fellaini próbuje uderzyć głową, ale moment pęknięcia sprawił, że gwiazda Man Utd wyglądała jak topiąca się świeca.

Nie okazując litości i robiąc to, co potrafią najlepiej, trolle wymyśliły przezabawne memy po użyciu zdjęcia Fellainiego.

Po zderzeniu z Sergio Ramosem Fellaini potrzebował bandaża, aby kontynuować grę. Jeśli jego wcześniejsze memy nie wystarczały, jego zdjęcie z bandażem tylko dodało więcej energii trollom w mediach społecznościowych.

Pomimo tego, że był celem, Fellaini był na tyle wysportowany, by docenić zabawne tweety i przezabawne memy. Przechodząc do Twittera, napisał: „Dziękuję wszystkim, którzy opublikowali i wysłali mi to”.